CeliakiFest Plzeň

CelikiFest 4.6.2016

Pokud jste milovníky dobrého jídla bez lepku, určitě nesmíte chybět na prvním ročníku CelikiFestu v Plzni 4.6.2016 v areálu Papírny. Tolik bezlepkových dobrot najednou totiž jen tak nenajdete. Sladké, slané a všechno bezlepkové. Přijde mi super, že je to akce, kdy koupíte hotová jídla, což je příjemná změna od veletrhů, kde většinou bývají k dispozici spíš základní suroviny jako mouky a balené pečivo. Kromě dobrého jídla je přichystán i bohatý kulturní program, takže si myslím, že do Plzně se vyplatí jet i z větší dálky.

Seznam prodejců najdete na adrese http://www.celiakifest.cz/

Osobně se nejvíc těším na pražskou pekárnu The Sweet Life Gluten Free, které šéfuje charismatický Ital, a ten má báječné čerstvé bagety, pizzu i zákusky. Další mojí srdcovkou je I Love Hummus. Hummus mají opravdu prvotřídní, označený bezlepkovou značkou a v Praze dostupný ve zdravých výživách. Pravidelně si ho kupuji do práce.

A v neposlední řadě najdete na CeliakiFestu i moji maličkost. Bude to pro mě premiéra, takže jsem patřičně nervózní. A co pro vás chystám? Upeču muffiny, usmažím bramboráky a naložím pro vás utopence. Na pití bude připravená domácí limonáda.  Snad to všechno stihnu a vám bude chutnat…

Tak příští sobotu na viděnou!!!

Last Modified on 2. 9. 2018
This entry was posted in Akce
Bookmark this article CeliakiFest Plzeň