Kuchařka: Manželé v kuchyni

Miluju kuchařky. Sbírám je. A čtu před spaním. Vážně. Není nic krásnějšího, než dobře napsaná kuchařka, se skvělými recepty a hezkými fotkami. Bohužel v těch ‚našich‘ bezlepkových kuchařkách převažuje spíše stručnost a praktičnost, a s hezkými fotografiemi je to bída. A tak si svou touhu po kráse ukájím na kuchařkach lepkových, kde si recepty musím přetvářet. A někdy to vyjde a někdy ne, taková loterie.

Dnes mi ale kurýr přinesl něco výjimečného. Kuchařku Manželé v kuchyni od manželského páru Jirky a Mariky Kučových. Je poznat, že Jirka s Marikou ji vytvořili s láskou. Nádherné fotky a neotřelé, přesto jednoduché recepty. Až na pár výjimek jsou všechny bezlepkové, přehledně označené přeškrtnutým klasem. A tak se nemůžu dočkat, až se začtu, až poprvé uvařím. Mám už ji připravenou na nočním stolku.

Na sociálních sítích tenhle pár naleznete jako @blogkitchenstory na Instagramu, jako @kitchenstorycz na Facebooku a v neposlední řadě na jejich blogu http://www.kitchenstory.cz/ .

Pokud chcete potěšit bezlepkáře, tahle kuchařka je prostě ten nejlepší dárek! Je zabalená v textilním pytlíčku, který doma ještě určitě využijete. Mě udělala radost obrovskou. Prostě i bezlepková kuchařka může vypadat skvěle. Tak jen víc a víc takových.

Krásný den

Zuzka